Втілення у життя міської програми "Соціальне партнерство"

Втілення у життя міської програми "Соціальне партнерство"

Повне найменування юридичної особиГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ДАРНИЦЬКА РАЙОННА В М. КИЄВІ ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ, ЗБРОЙНИХ СИЛ ТА УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ"
Скорочене найменування юридичної особиГО "ДАРНИЦЬКА РАЙОННА В М. КИЄВІ ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ, ЗБРОЙНИХ СИЛ ТА УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ"
Код ЄДРПОУ19016989
Місцезнаходження02121, м.Київ, Дарницький район, ВУЛИЦЯ ВЕРБИЦЬКОГО, будинок 30-А
КерівникПАНЧУК ВІКТОР ФЕДОСЬОВИЧ
Основний вид економічної діяльності (КВЕД)94.99 Діяльність інших громадських організацій, н. в. і. у.
Станзареєстровано
Засновники/бенефіціари
  1. шістьсот двадцять шість фізичних осіб, м. Київ, вул. Вербицького, буд. 30-а, Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 0.00

Висновок про відповідність або невідповідність організації кваліфікаційним критеріям

(Складено на підставі рішення Київської міської ради від 8 лютого 2018 року

№ 21/4085)

- копія статуту громадської організації

- копія рішення уповноваженого органу про внесення громадської організації до Реєстру неприбуткових установ та організацій

- копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань

- коротка інформація про діяльність та досвід роботи громадської організації

НОВИНИ

5 січня 2017

При підтримці Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації громадська організація "Дарницька районна в місті Києві організація інвалідів, Збройних Сил та учасників бойових дій" у передноворічні святкові дні втілила у життя міську програму "Соціальне партнерство".

Інвалідам війни, учасникам бойових дій, членам сімей загиблих воїнів АТО була надана допомога у вигляді продуктових наборів.

 

23 серпня 2017 

Відзначення Дня Прапора

 

06.08.2018

Реабілітація системою Осташинського

 

23.08.2018

Відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

У День Державного Прапора України перед будівлею Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації відбулася урочиста церемонія підняття національного стягу.

Дарничан та гостей міста привітав виконувач обов’язків голови Дарницької РДА П.ЗАХАРЧЕНКО.

«Упродовж тисячолітньої історії однією з основоположних цінностей українців було прагнення свободи. Саме це спонукало всі покоління  боротися за свою незалежність. А наш Прапор є втіленням національної єдності, честі та гідності, історії та сьогодення» - зазначив у вітальному слові очільник Дарниці.

Крім того, з нагоди свята свою майстерність продемонструвала рота  Почесної варти, а священнослужителі з усього Дарницького району провели спільний міжконфесійний молебень.

Нагадаємо, що 23 серпня День Державного Прапора України почали відзначати з 2004 року відповідно до Указу президента України.

Примітно, що вже протягом 22 років 24 липня у столиці святкують День підняття українського національного прапора. Історична подія відбулася у 1990 році. За протокольним рішенням президії Київської міської ради 21-го скликання над будинком міської ради на Хрещатику був піднятий український національний синьо-жовтий стяг.  

 

21.09.2018

У Дарницькому районі відзначили День партизанської слави

Члени громадської організації "ДАРНИЦЬКА РАЙОННА В МІСТІ КИЄВІ ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ, ЗБРОЙНИХ СИЛ ТА УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ"ветерани з району,  взяли участь у мітингу на честь Дня партизанської слави, який пройшов у міському Парку партизанської слави. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про тих, хто боровся за мир та щастя на своїй землі.

Сучасна історія диктує свої правила. В умовах війни партизани живуть не лише в книгах з історії, а й серед нас.
Партизанський рух як ніколи активний в Україні.

Сьогодні ми висловлюємо вдячність оборонцям рідної землі - лицарям народного руху опору, вшановуємо світлу пам'ять полеглих у боях. Давайте шанувати героїв партизанів всіх часів, які дійсно боролися за свої родини, за свою країну і за свободу. Кожний підпільник зробив внесок у загальну перемогу над ворогом. Спогади про партизанів і підпільників залишаться назавжди у пам’яті народу.
Перейти до спискуВерсiя для друку

 

     
 
 
 

           

Протидія корупції та  антикорупційний телефон  Дарницької РДА