Головна  →  Оголошення  →  7 серпня 2017

Чорний ліс (наметове таборування)

Департаментом освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації спільно  з Міністерством молоді та спорту України з 14 по 21 серпня 2017 року заплановано проведення Всеукраїнської акції, спрямованої на збільшення чисельності молоді, що готова до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, «Чорний ліс» (наметове таборування).

Метою заходу є формування у молодого покоління стійкої позиції, чітких та ціннісних орієнтирів українця-патріота, шани до героїчної історії рідного краю та народних традицій, військово-патріотичне виховання молодого покоління, засвоєння основ пішохідного туризму та туристичної техніки, військово-прикладних видів спорту, а також популяризації серед української молоді здорового способу життя.

До участі у Всеукраїнській акції запрошуються представники структурних підрозділів з питань молодіжної політики ОДА, РДА, МВК, ОТГ та члени громадських організацій в кількості 4 чоловік від області для подальшої співпраці в реалізації заходу на всеукраїнському рівні. Вік учасників від 18 років.

Заявки на участь (ПІБ, займану посаду) необхідно подати до департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації строком до 24 липня.

Харчування, проживання та відшкодування проїзду учасників здійснюватиметься за рахунок організаторів.

Список необхідного спорядження додається

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 


 
 
 

           

Протидія корупції та  антикорупційний телефон  Дарницької РДА