Головна  →  Новини  →  24 листопада 2017

До уваги керівників ОСББ, ЖБК та відомств!

До уваги керівників ОСББ,  ЖБК та відомств!

Довідково інформуємо, що наразі завершується процес формування інформаційної системи "Реєстр територіальної громади міста Києва". Основною причиною, яка гальмує завершення цієї роботи є відмова керівників деяких ОСББ, ЖБК, відомств передавати картотеки реєстраційного обліку громадян до районних в місті Києві державних адміністрацій, що суперечить законодавству. Це призводить до того, що мешканці будинків для реалізації своїх прав, зокрема, оформлення соціальних пільг, постановки на квартирний облік, оформлення паспорта громадянина України тощо, вимушені витрачати час на отримання додаткових довідок.

Не передаючи до Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації картотеку реєстраційного обліку громадян, керівники ОСББ, ЖБК, відомств порушують вимоги пункту 3 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг», що створює перешкоди для наповнення відповідної інформаційної системи.

Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація організувала активну роботу із внесенням картотеки до електронного реєстру. Враховуючи актуальність питання, зручність у використанні та для економії часу мешканців, з урахуванням вимог законодавства, Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація звертається до Вас з проханням НЕГАЙНО забезпечити передачу картотек з питань реєстраційного обліку фізичних осіб по житловому фонду, що обліковується на балансі/експлуатаційному обслуговуванні підприємства/установи/ організації, до  відділу з питань реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації: м. Київ, 02068, вул. Олійника, 21, телефон для довідок 573-86-15 (14).

                                                                   

Перелік житлових будинків, житлово-експлуатаційні організації яких  
не виконали вимог пункту 3 розділу 2 «Прикінцеві та перехідні положення» 
Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» № 888-VIII від 10.12.2015 
     
№ з/пАдреса
1вулицяАхматової Анни13-Б
2вулицяАхматової Анни17
3вулицяАхматової Анни19
4вулицяАхматової Анни21
5вулицяАхматової Анни23
6вулицяАхматової Анни25
7проспектБажана Миколи7
8проспектБажана Миколи7-Д
9проспектБажана Миколи16
10проспектБажана Миколи9
11проспектБажана Миколи9-Ж
12вулицяБориспільська4
13вулицяГеофізиків8
14проспектГригоренка Петра19-А
15проспектГригоренка Петра29
16проспектГригоренка Петра31
17проспектГригоренка Петра39-Б
18проспектГригоренка Петра39-В
19вулицяГмирі Бориса1/2
20вулицяКошиця Олександра7-А
21вулицяКошиця Олександра9 (175-364)
22вулицяРевуцького42-А
23вулицяСвітла6 (в/ч)
24шосеХарківське шосе56
  

 

 

В.о.начальника відділу

з питань реєстрації місця

проживання/перебування фізичних осіб апарату                                   Т.Антоненко

 

  

 

Сподіваємося, що картотека буде передана до Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації найближчим часом і ми зможемо надавати всім дарничанам якісні адміністративні послуги у найкоротші строки.

Картотека буде введена до інформаційної системи та взята на архівне зберігання, а у разі потреби, повернута керівникам ОСББ та ЖБК у зручний для вас час та спосіб.

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

     
 
 
 

           

Протидія корупції та  антикорупційний телефон  Дарницької РДА