Головна  →  Новини  →  7 грудня 2017

Знешкоджено звалище отруйних ртутних ламп

Знешкоджено звалище отруйних ртутних ламп
Вчора були вилучені небезпечні лампи з території Дарницького лісопаркового господарства (Бортничі). Їх одразу відвезли до КП «Київкомунсервіс» для утилізації, адже люмінесцентні лампи є отруйними для навколишнього середовища і потребують спеціальної утилізації. Лампи особливо небезпечні для людей, адже містять в собі ртуть.
 
Як розповів директор департаменту міського благоустрою КМДА Андрій Фіщук, за місяць рятувальники Києва 4 рази ліквідовували звалища люмінесцентних ламп в зелених зонах.
Протягом листопада лабораторія Комунальної аварійно-рятувальної служби (КАРС) «Київська служба порятунку» 4 рази виїжджала для вилучення люмінесцентних ламп. Звалища люмінесцентних ламп виявлені, в основному, в лісопаркових зонах.
 
КАРС «Київська служба порятунку» закликає мешканців міста бути відповідальними, не засмічувати територію шкідливими для людей та довкілля лампами і не шкодити здоров’ю людей, які проживають поруч з місцями звалищ.
 
Утилізацією люмінесцентних ламп в м.Києві займається КП «Київкомунсервіс», адреса: вул. Кудрявська, 23, номер ‎531 96 77.
Перейти до спискуВерсiя для друку

 

     
 
 
 

           

Протидія корупції та  антикорупційний телефон  Дарницької РДА