Головна  →  Оголошення  →  19 липня 2018

Оголошення про проведення додаткового конкурсного відбору громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва

Оголошення про проведення додаткового конкурсного відбору громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва

Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація відповідно до Порядку відбору  громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 19.04.2018 № 495/4559, розпорядження Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації від 25.05.2018 № 334 «Про створення Комісії з відбору громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва при Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації» повідомляє про початок проведення додаткового конкурсного відбору громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва  у 2018 році.

Строк подання конкурсних пропозицій - 30 днів з дня оголошення про проведення конкурсного відбору.

Прийом конкурсних пропозицій здійснюється відділом з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації апарату Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації за адресою:

м. Київ, вул. Кошиця, 11, к. 212-213 (години прийому:понеділок-четвер – 9:00 – 18:00; п’ятниця  - 9:00 – 16:45; обідня перерва – 13:00-13:45) 

 

19 липня 2018 року

 

ДОВІДКОВО

До участі у конкурсному відборі допускаються районні громадські організації, які зареєстровані у встановленому законодавством порядку, мають соціальну спрямованість, потребують фінансової підтримки, заявили про себе в соціумі міста Києва та Дарницького району зокрема і викликали довіру дарничан.

Метою проведення конкурсного відбору є залучення громадських організацій до співпраці з Дарницькою районною в місті Києві державною адміністрацією  шляхом реалізації розроблених ними проектів, спрямованих на виконання завдань і заходів  Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року, затвердженої рішенням Київської міської ради від 15 грудня 
2011 року № 824/7060 «Про затвердження Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року», в частині підвищення рівня соціального захисту окремих категорій населення.

Конкурсні пропозиції подаються громадськими організаціями за такими пріоритетними напрямками:

 1.      Реабілітація та соціальний захист осіб з інвалідністю різних нозологій захворювань (крім осіб з вадами слуху та зору).

2.       Реабілітація та адаптація осіб з вадами слуху та зору.

3.       Проведення комплексної реабілітації та спеціалізованого консультування дітей та молоді з інвалідністю. 

4.       Реінтеграція людей груп ризику (осіб, які звільняються з місць позбавлення волі).

5.     Соціальна реабілітація учасників антитерористичної операції, воїнів-інтернаціоналістів, учасників бойових дій та їхніх сімей.

6.       Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

7.       Соціальна адаптація дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

8.      Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

9.       Соціальна реабілітація та залучення людей похилого віку до активної участі в суспільному житті міста.

10.     Проведення роботи, спрямованої на патріотичне виховання молоді.

11.     Абілітація, заходи із включення до місцевої спільноти, представництво інтересів, розумні пристосування для осіб з інтелектуальними порушеннями та членів їх сімей, які здійснюють опіку та догляд.

12.     Надання інших соціальних послуг.

Для участі у Конкурсному відборі громадські організації подають:

1) заявку на участь у конкурсному відборі встановленої форми (додається);

2)  копію статуту громадської організації;

3) копію рішення уповноваженого органу про внесення громадської організації до Реєстру неприбуткових установ та організацій;

4) копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

5)  коротку інформацію про діяльність та досвід роботи громадської організації;

6)  опис проекту за встановленою формою (додаєтьсята кошторис витрат, необхідних для виконання проекту;

7) звіт про використання бюджетних коштів за попередній рік з відповідними підтверджуючими документами (для громадських організацій, які отримали бюджетні кошти у попередньому році)

8) кошторис витрат згідно встановленої форми (додається)

Учасник конкурсного відбору може подавати одну або декілька конкурсних пропозицій у друкованій та/або електронній формі.

Документи, подані учасником конкурсного відбору, засвідчуються на кожній сторінці підписом керівника та скріплюються печаткою громадської організації. Конкурсна пропозиція складається державною мовою.

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

     
 
 
 

           

Протидія корупції та  антикорупційний телефон  Дарницької РДА